ECW-U1393KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1393KC9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-U1393KC9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC 1913
Duomenų lapai: ECW-U1393KC9.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-U1393KC9 specifikacijos
Dalies numeris ECW-U1393KC9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC 1913 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 173574 pcs Duomenų lapas ECW-U1393KC9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serija ECW-U(C)
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1913 (4833 Metric) Kiti vardai PCF1229CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Request inventory verification / Request inventory verification Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Talpa 0.039µF