ECW-U1274KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1274KC9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-U1274KC9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC 2820
Duomenų lapai: ECW-U1274KC9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-U1274KC9 specifikacijos
Dalies numeris ECW-U1274KC9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC 2820 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56221 pcs Duomenų lapas ECW-U1274KC9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm) Serija ECW-U(C)
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2820 (7150 Metric) Kiti vardai PCF1239CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.27µF Film Capacitor 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2820 (7150 Metric)
Talpa 0.27µF Programos General Purpose