ECW-H8393JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H8393JL
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.039UF 5% 800VDC RAD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ECW-H8393JL specifikacijos
Dalies numeris ECW-H8393JL Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.039UF 5% 800VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4425 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.236" W (23.00mm x 6.00mm) Serija ECW-H(L)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH8393JL
P12507
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.039µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.039µF