ECW-H20622JV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H20622JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-H20622JV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
ECW-H20622JV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H20622JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107369 pcs Duomenų lapas ECW-H20622JV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH20622JV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.787" (20.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 6200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 6200pF Programos High Frequency, Switching