ECW-H20272HV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H20272HV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-H20272HV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
ECW-H20272HV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H20272HV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103496 pcs Duomenų lapas ECW-H20272HV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±3% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH20272HV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2700pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2700pF Programos High Frequency, Switching
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECW-H20242JV
ECW-H20242JV
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 2400PF 5% 2KVDC RADIAL
Sandelyje: 137748 pcs
parsisiųsti: ECW-H20242JV.pdf
RFQ
ECW-H20242HVB
ECW-H20242HVB
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 2400PF 3% 2KVDC RADIAL
Sandelyje: 100460 pcs
parsisiųsti: ECW-H20242HVB.pdf
RFQ
ECW-H20272HVB
ECW-H20272HVB
apibūdinimas: CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL