ECW-H20222JV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H20222JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-H20222JV.pdf
  • Pranešimas
ECW-H20222JV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H20222JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154964 pcs Duomenų lapas ECW-H20222JV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH20222JV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 2200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 2200pF Programos High Frequency, Switching