ECW-H16822JV
PanasonicPanasonic
ECW-H16822JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H16822JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai: ECW-H16822JV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-H16822JV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H16822JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165030 pcs Duomenų lapas ECW-H16822JV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH16822JV
P10506
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.787" (20.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 8200pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 8200pF Programos High Frequency, Switching