ECW-H12683JVB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H12683JVB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: ECW-H12683JVB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
ECW-H12683JVB specifikacijos
Dalies numeris ECW-H12683JVB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54693 pcs Duomenų lapas ECW-H12683JVB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.102" L x 0.492" W (28.00mm x 12.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH12683JVB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.689" (17.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.068µF Programos High Frequency, Switching