ECW-H12183HL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H12183HL
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.018UF 3% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ECW-H12183HL specifikacijos
Dalies numeris ECW-H12183HL Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.018UF 3% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5012 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC 1000V (1kV)
Tolerancija ±3% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Serija ECW-H(L)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH12183HL
P12542
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.018µF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.018µF