ECW-H12122HV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H12122HV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1200PF 3% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: ECW-H12122HV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
ECW-H12122HV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H12122HV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1200PF 3% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117177 pcs Duomenų lapas ECW-H12122HV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±3% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH12122HV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1200pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1200pF Programos High Frequency, Switching