ECW-H12104JV
PanasonicPanasonic
ECW-H12104JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H12104JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: ECW-H12104JV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-H12104JV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H12104JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100473 pcs Duomenų lapas ECW-H12104JV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.102" L x 0.610" W (28.00mm x 15.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH12104JV
P10494
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.984" (25.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.004" (25.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos High Frequency, Switching