ECW-H10622JVB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H10622JVB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 6200PF 5% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-H10622JVB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-H10622JVB specifikacijos
Dalies numeris ECW-H10622JVB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 6200PF 5% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 152375 pcs Duomenų lapas ECW-H10622JVB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH10622JVB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 6200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 6200pF Programos High Frequency, Switching
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECW-H10622RJV
ECW-H10622RJV
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 6200PF 5% 1KVDC RADIAL
Sandelyje: 140457 pcs
parsisiųsti: ECW-H10622RJV.pdf
RFQ
ECW-H10622JV
ECW-H10622JV
Gamintojai: Panasonic