ECW-H10303JV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H10303JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.03UF 5% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-H10303JV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
ECW-H10303JV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H10303JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.03UF 5% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94293 pcs Duomenų lapas ECW-H10303JV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH10303JV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.03µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.03µF Programos High Frequency, Switching