ECW-FA2J184JQ
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J184JQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-FA2J184JQ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-FA2J184JQ.pdf
  • Pranešimas
ECW-FA2J184JQ specifikacijos
Dalies numeris ECW-FA2J184JQ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 190110 pcs Duomenų lapas ECW-FA2J184JQ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.717" L x 0.256" W (18.20mm x 6.50mm) Serija ECW-F(A)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWFA2J184JQ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.657" (16.70mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.18µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.18µF Programos High Frequency, Switching
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECW-FA2J184J
ECW-FA2J184J
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL