ECW-F4304RHB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-F4304RHB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.3UF 3% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECW-F4304RHB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
ECW-F4304RHB specifikacijos
Dalies numeris ECW-F4304RHB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.3UF 3% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66612 pcs Duomenų lapas ECW-F4304RHB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±3% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.787" L x 0.433" W (20.00mm x 11.00mm) Serija ECW-F(B)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWF4304RHB
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.886" (22.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.3µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.3µF Programos High Frequency, Switching