ECS-T1DP154R
PanasonicPanasonic
ECS-T1DP154R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECS-T1DP154R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECS-T1DP154R specifikacijos
Dalies numeris ECS-T1DP154R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 180254 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TES Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai PCS4154BCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas P
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.15µF