ECQ-V1H563JL2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-V1H563JL2
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-V1H563JL2.pdf
  • Pranešimas
ECQ-V1H563JL2 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-V1H563JL2 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5478 pcs Duomenų lapas ECQ-V1H563JL2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQV1H563JL2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.056µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial Talpa 0.056µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-V1H564JL
ECQ-V1H564JL
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.56UF 5% 50VDC RADIAL
Sandelyje: 4394 pcs
parsisiųsti: ECQ-V1H564JL.pdf
RFQ
ECQ-V1H564JL2
ECQ-V1H564JL2
Gamintojai: Panasonic
Sandelyje: 4184 pcs
parsisiųsti: ECQ-V1H564JL2.pdf
RFQ
ECQ-V1H563JL
ECQ-V1H563JL
apibūdinimas: CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL