ECQ-V1H223JL3
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H223JL3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-V1H223JL3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-V1H223JL3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-V1H223JL3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-V1H223JL3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4430 pcs Duomenų lapas ECQ-V1H223JL3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serija ECQ-V