ECQ-V1H183JL
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H183JL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-V1H183JL
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-V1H183JL.pdf
  • Pranešimas
ECQ-V1H183JL specifikacijos
Dalies numeris ECQ-V1H183JL Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5617 pcs Duomenų lapas ECQ-V1H183JL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQ-V1H183JZ
ECQV1H183JL
P4516
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.018µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial Talpa 0.018µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-V1H154JL9
ECQ-V1H154JL9
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL
Sandelyje: 5964 pcs
parsisiųsti: ECQ-V1H154JL9.pdf
RFQ
ECQ-V1H183JL5
ECQ-V1H183JL5
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
Sandelyje: 5157 pcs
parsisiųsti: ECQ-V1H183JL5.pdf
RFQ
ECQ-V1H183JLW
ECQ-V1H183JLW
parsisiųsti: ECQ-V1H183JLW.pdf
ECQ-V1H184JL
ECQ-V1H184JL
apibūdinimas: CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC RADIAL
parsisiųsti: ECQ-V1H184JL.pdf
ECQ-V1H183JL3
ECQ-V1H183JL3
parsisiųsti: ECQ-V1H183JL3.pdf
ECQ-V1H154JLW
ECQ-V1H154JLW
parsisiųsti: ECQ-V1H154JLW.pdf
ECQ-V1H183JL9
ECQ-V1H183JL9
parsisiųsti: ECQ-V1H183JL9.pdf
ECQ-V1H155JL
ECQ-V1H155JL
apibūdinimas: CAP FILM 1.5UF 5% 50VDC RADIAL
parsisiųsti: ECQ-V1H155JL.pdf
ECQ-V1H155JLW
ECQ-V1H155JLW
parsisiųsti: ECQ-V1H155JLW.pdf
ECQ-V1H183JL2
ECQ-V1H183JL2
parsisiųsti: ECQ-V1H183JL2.pdf
ECQ-V1H155JL3
ECQ-V1H155JL3