ECQ-V1H153JL2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-V1H153JL2
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-V1H153JL2.pdf
  • Pranešimas
ECQ-V1H153JL2 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-V1H153JL2 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4191 pcs Duomenų lapas ECQ-V1H153JL2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQV1H153JL2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial Talpa 0.015µF