ECQ-V1224JM9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-V1224JM9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-V1224JM9.pdf
  • Pranešimas
ECQ-V1224JM9 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-V1224JM9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4219 pcs Duomenų lapas ECQ-V1224JM9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.157" W (10.20mm x 4.00mm) Serija ECQ-V
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQV1224JM9
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Talpa 0.22µF