ECQ-U2A562MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A562MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-U2A562MV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 5600PF 20% 250VAC RAD
Duomenų lapai: ECQ-U2A562MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ECQ-U2A562MV specifikacijos
Dalies numeris ECQ-U2A562MV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 5600PF 20% 250VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73290 pcs Duomenų lapas ECQ-U2A562MV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.157" W (17.50mm x 4.00mm) Serija ECQ-UV
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQU2A562MV
P4626
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 5600pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Talpa 5600pF