ECQ-U2A274KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-U2A274KLA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.27UF 10% 275VAC RAD
Duomenų lapai: ECQ-U2A274KLA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
ECQ-U2A274KLA specifikacijos
Dalies numeris ECQ-U2A274KLA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.27UF 10% 275VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 203159 pcs Duomenų lapas ECQ-U2A274KLA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.374" W (17.50mm x 9.50mm) Serija ECQ-UL
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQU2A274KLA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.27µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.27µF Programos EMI, RFI Suppression
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-U2A274KL
ECQ-U2A274KL
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.27UF 10% 275VAC RAD