ECQ-P1H562GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H562GZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-P1H562GZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 5600PF 2% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-P1H562GZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-P1H562GZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-P1H562GZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 5600PF 2% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4590 pcs Duomenų lapas ECQ-P1H562GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±2% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Serija ECQ-P(Z)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQP1H562GZ
P3562
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 5600pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Talpa 5600pF
Programos High Frequency, Switching
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-P1H562FZW
ECQ-P1H562FZW
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 5600PF 1% 50VDC RADIAL
Sandelyje: 4834 pcs
parsisiųsti: ECQ-P1H562FZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H563GZ
ECQ-P1H563GZ
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.056UF 2% 50VDC RADIAL
Sandelyje: 4942 pcs
parsisiųsti: ECQ-P1H563GZ.pdf
RFQ
ECQ-P1H562GZ3
ECQ-P1H562GZ3
apibūdinimas: CAP FILM 5600PF 2% 50VDC RADIAL