ECQ-P1H223GZ3
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H223GZ3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-P1H223GZ3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-P1H223GZ3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-P1H223GZ3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-P1H223GZ3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4232 pcs Duomenų lapas ECQ-P1H223GZ3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±2% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Serija ECQ-P(Z)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQP1H223GZ3
P3223TB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Talpa 0.022µF