ECQ-P1H164FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H164FZW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-P1H164FZW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.16UF 1% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-P1H164FZW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-P1H164FZW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-P1H164FZW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.16UF 1% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5475 pcs Duomenų lapas ECQ-P1H164FZW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±1% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.787" L x 0.335" W (20.00mm x 8.50mm) Serija ECQ-P(Z)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQP1H164FZW
P3877
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.807" (20.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 0.16µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Talpa 0.16µF