ECQ-P1H124GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H124GZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-P1H124GZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-P1H124GZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-P1H124GZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-P1H124GZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4746 pcs Duomenų lapas ECQ-P1H124GZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±2% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.669" L x 0.335" W (17.00mm x 8.50mm) Serija ECQ-P(Z)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQP1H124GZ
P3124
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.807" (20.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 0.12µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Talpa 0.12µF