ECQ-M2562KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M2562KZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-M2562KZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 5600PF 10% 200VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-M2562KZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-M2562KZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-M2562KZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 5600PF 10% 200VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4653 pcs Duomenų lapas ECQ-M2562KZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 200V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija ECQ-M Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ECQM2562KZ
P1038
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 5600pF Film Capacitor 200V Polyester Radial
Talpa 5600pF Programos General Purpose