ECQ-E6563KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6563KF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6563KF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6563KF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECQ-E6563KF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6563KF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 350543 pcs Duomenų lapas ECQ-E6563KF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.213" W (18.50mm x 5.40mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6563KF
EF6563
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.056µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.056µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-E6563KFW
ECQ-E6563KFW
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD
Sandelyje: 323643 pcs
parsisiųsti: ECQ-E6563KFW.pdf
RFQ
ECQ-E6563JFW
ECQ-E6563JFW
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.056UF 5% 630VDC RAD
Sandelyje: 280371 pcs
parsisiųsti: ECQ-E6563JFW.pdf
RFQ
ECQ-E6563KF3
ECQ-E6563KF3