ECQ-E6273KF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E6273KF9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6273KF9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6273KF9.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6273KF9 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6273KF9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 309567 pcs Duomenų lapas ECQ-E6273KF9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6273KF9
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.626" (15.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.027µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-E6273JF9
ECQ-E6273JF9
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Sandelyje: 262777 pcs
parsisiųsti: ECQ-E6273JF9.pdf
RFQ
ECQ-E6273KF
ECQ-E6273KF
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD