ECQ-E6224KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E6224KZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6224KZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6224KZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6224KZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6224KZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5176 pcs Duomenų lapas ECQ-E6224KZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.142" L x 0.335" W (29.00mm x 8.50mm) Serija ECQ-E(K)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai E6224
ECQ-E6224KS
ECQE6224KZ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 1.004" (25.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.22µF