ECQ-E6184RKF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6184RKF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6184RKF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6184RKF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
ECQ-E6184RKF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6184RKF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179967 pcs Duomenų lapas ECQ-E6184RKF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6184RKF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.827" (21.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.18µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.18µF Programos General Purpose