ECQ-E6123JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6123JFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6123JFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6123JFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6123JFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6123JFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 314977 pcs Duomenų lapas ECQ-E6123JFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6123JFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.504" (12.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.012µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.012µF Programos General Purpose