ECQ-E6105KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6105KFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6105KFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E6105KFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6105KFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6105KFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81077 pcs Duomenų lapas ECQ-E6105KFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.492" W (31.00mm x 12.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6105KFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.059" (26.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1µF Programos General Purpose