ECQ-E6104JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6104JFW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6104JFW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E6104JFW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6104JFW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6104JFW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226419 pcs Duomenų lapas ECQ-E6104JFW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6104JFW
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.748" (19.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose