ECQ-E4824KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4824KZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E4824KZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E4824KZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E4824KZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E4824KZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5457 pcs Duomenų lapas ECQ-E4824KZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.142" L x 0.492" W (29.00mm x 12.50mm) Serija ECQ-E(K)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai E4824
ECQ-E4824KS
ECQE4824KZ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 1.004" (25.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.82µF