ECQ-E4394RJF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4394RJF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E4394RJF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E4394RJF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
ECQ-E4394RJF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E4394RJF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147628 pcs Duomenų lapas ECQ-E4394RJF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE4394RJF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.803" (20.40mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.39µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.39µF Programos General Purpose