ECQ-E4223KF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E4223KF9
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E4223KF9.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E4223KF9 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E4223KF9 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 554138 pcs Duomenų lapas ECQ-E4223KF9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE4223KF9
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.508" (12.90mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos General Purpose