ECQ-E2565KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2565KFW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E2565KFW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E2565KFW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E2565KFW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E2565KFW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57078 pcs Duomenų lapas ECQ-E2565KFW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.465" W (31.00mm x 11.80mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE2565KFW
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 5.6µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 5.6µF Programos General Purpose