ECQ-E2334KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2334KFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E2334KFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E2334KFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E2334KFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E2334KFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 315301 pcs Duomenų lapas ECQ-E2334KFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE2334KFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-E2334KB
ECQ-E2334KB
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Sandelyje: 395787 pcs
parsisiųsti: ECQ-E2334KB.pdf
RFQ
ECQ-E2334KF
ECQ-E2334KF
Gamintojai: Panasonic