ECQ-E2334JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2334JFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E2334JFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E2334JFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E2334JFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E2334JFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 268575 pcs Duomenų lapas ECQ-E2334JFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE2334JFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose