ECQ-E2333JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2333JFW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E2333JFW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E2333JFW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E2333JFW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E2333JFW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 465902 pcs Duomenų lapas ECQ-E2333JFW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE2333JFW
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.033µF Programos General Purpose