ECQ-E2223JB3
PanasonicPanasonic
ECQ-E2223JB3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E2223JB3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E2223JB3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E2223JB3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E2223JB3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 635608 pcs Duomenų lapas ECQ-E2223JB3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.311" L x 0.169" W (7.90mm x 4.30mm) Serija ECQ-E(B)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE2223JB3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos General Purpose