ECQ-E1824KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E1824KFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E1824KFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E1824KFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E1824KFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E1824KFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188621 pcs Duomenų lapas ECQ-E1824KFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE1824KFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.82µF Programos General Purpose