ECQ-E1474KF3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E1474KF3
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E1474KF3.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E1474KF3 specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E1474KF3 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5569 pcs Duomenų lapas ECQ-E1474KF3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija ECQ-E(F) Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ECQE1474KF3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose