ECQ-E1394KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1394KZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E1394KZ
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E1394KZ.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E1394KZ specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E1394KZ Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4616 pcs Duomenų lapas ECQ-E1394KZ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.669" L x 0.197" W (17.00mm x 5.00mm) Serija ECQ-E(K)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai E1394
ECQ-E1394KS
ECQE1394KZ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.39µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.39µF