ECQ-E1333KFB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E1333KFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E1333KFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E1333KFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E1333KFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5019 pcs Duomenų lapas ECQ-E1333KFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija ECQ-E(F) Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ECQE1333KFB Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.033µF Programos General Purpose