ECQ-E12393JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E12393JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E12393JF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.039UF 5% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E12393JF.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E12393JF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E12393JF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.039UF 5% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127709 pcs Duomenų lapas ECQ-E12393JF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE12393JF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.039µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.039µF Programos General Purpose