ECQ-E1154JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E1154JF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ECQ-E1154JF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E1154JF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4647 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Serija ECQ-E(F) Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ECQE1154JF Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos General Purpose