ECQ-E10123JFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E10123JFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E10123JFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E10123JFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E10123JFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158163 pcs Duomenų lapas ECQ-E10123JFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE10123JFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.012µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.012µF Programos General Purpose